Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Apple AirPods - słuchawki Apple

AirPods – słuchawki dla wymagających

Słuchawki bezprzewodowe Apple to sprzęt, który został stworzony z myślą o użytkownikach tej właśnie marki. Jak wszystkie produkty sygnowane logotypem firmy, Apple AirPods zapewniają doskonałą jakość dźwięku na kilku dostępnych poziomach. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w przypadku wszystkich osób, które cenią sobie czyste brzmienie bez zakłóceń.

Jeśli często rozmawiasz przez telefon, wykorzystując słuchawki, AirPods będą dla Ciebie doskonałym wyborem. Dzięki ergonomicznej budowie bez problemu utrzymują się w uchu. Ich konstrukcja, zależna przede wszystkim od wybranego modelu, zapewnia dobrą słyszalność podczas rozmów telefonicznych. Dodatkowo słuchawki Apple są wyposażone również w mikrofon, który dobrze zbiera dźwięki, redukując przy okazji, w mniejszym lub większym stopniu, zakłócenia z tła.

Dla przedsiębiorców, którzy chcą wykorzystać słuchawki Apple AirPods w swoim miejscu pracy albo podczas podróży służbowych, sklep przygotował atrakcyjną ofertę finansowania. Jeśli należysz do tego grona i chcesz mieć słuchawki AirPods, leasing będzie najlepszym rozwiązaniem. Zachowasz środki na ważne inwestycje w rozwój, a jednocześnie łatwiej dobijesz targu w wielu zleceniach, gdy będziesz mógł odebrać telefon w dowolnej chwili.

Jesteś osobą prywatną i też chcesz kupić słuchawki AirPods? Na raty dokonasz tego bez wychodzenia z domu. Wygodna płatność ratalna dostępna jest na preferencyjnych warunkach, dzięki czemu nie będziesz musiał rezygnować z zakupu słuchawek, jeśli nie masz odłożonej gotówki.

Słuchawki bezprzewodowe do produktów Apple

Jak można się domyślać, podstawowym sprzętem, z którym kompatybilne są te słuchawki, jest oczywiście iPhone. AirPods możesz dopasować do praktycznie każdego modelu smartfona firmy Apple. AirPods szczególnie dobrze sprawdzają się w ruchu, dlatego oczywiste jest ich zastosowanie ze smartfonem. Możesz wówczas słuchać muzyki, zadbać o swoją kondycję fizyczną albo odbierać połączenia przychodzące, gdy dzwoni ktoś z domu albo pracy.

Niemniej jednak słuchawki bezprzewodowe AirPods mogą być kompatybilne również z innymi urządzeniami. W zasadzie wszystkie produkty firmy Apple jesteś w stanie sparować z nimi, aby cieszyć się dobrą jakością dźwięku oraz dostępnością rozmów w każdym zakątku świata.

Zanim zdecydujesz się wybrać słuchawki AirPods, Apple przygotowało dla Ciebie rozpiskę, które modele sprawdzą się w przypadku danego sprzętu. Przed dokonaniem zakupu dokładnie sprawdź wszystkie opisy produktów. Może się bowiem okazać, że konkretne słuchawki, z uwagi na starsze albo zupełnie nowoczesne technologie w nich zastosowane, nadają się tylko do konkretnych modeli z danej serii iPadów, MacBooków, iWatchy albo iPhone’ów.

Pamiętaj, że dobrze dopasowane słuchawki AirPods praktycznie nie wymagają dodatkowej konfiguracji. Po włączeniu samodzielnie łączą się z używanym przez Ciebie urządzeniem. Z tego powodu dobranie odpowiedniego modelu do posiadanego przez Ciebie sprzętu Apple to gwarancja, że cały zestaw będzie działał na wysokim poziomie. Unikniesz w ten sposób, trudności w konfiguracji albo problemów z łącznością Bluetooth.

Apple AirPods – poznaj je bliżej

Jednym z pierwszych produktów na rynku słuchawek w przypadku firmy Apple były AirPods 1. Już one pokazały, czym jest ponadczasowe brzmienie, niezakłócane przez żadne czynniki zewnętrzne. Jednakże to AirPods 2 i AirPods 3 przeniosły słuchanie muzyki za pomocą słuchawek bezprzewodowych na zupełnie nowy poziom. Zastosowana w nich technologia sprawiła, że słuchawki samodzielnie rozpoznają, kiedy prowadzisz rozmowę, a kiedy słuchasz muzyki, i dostosowują dodatkowe ustawienia do tych czynności.

Wszystkie słuchawki AirPods z etui ładującym są niezwykle komfortowe w użytku właśnie dzięki pokrowcowi, w którym się znajdują. Umożliwia on przede wszystkim szybkie ładowanie na kilka sposobów. Dodatkowo utrzymuje słuchawki w jednym miejscu, przez co zawsze wiesz, gdzie się znajdują. AirPods Pro 2 mają możliwość wykonania na etui grawerunku, co może być praktycznym dodatkiem, gdy w domu jest więcej użytkowników sprzętu firmy Apple Sam grawer idealnie nadaje się również na prezent dla bliskiej osoby.

Pierwsze Apple AirPods 2019 były wyposażone w standardowe etui z przewodem, jednak AirPods z bezprzewodowym etui ładującym to nowinka technologiczna, która przypadła do gustu wszystkim osobom będącym w ciągłym ruchu. Tego rodzaju rozwiązanie to krok milowy, jeśli chodzi o technologie wykorzystane przy tworzeniu optymalnych słuchawek do sprzętu elektronicznego.

Oczekiwana za słuchawki AirPods cena jest adekwatna do ich jakości. Wszystkie modele, również AirPods 2019, wyróżniają się zaawansowaną technologią, która przełożyła się na świetne brzmienie dźwięku. Na uwagę zasługuje również wykończenie, które wyróżnia wszystkie produkty Apple. To dzięki niemu słuchawki świetnie pasują do pozostałych urządzeń tej marki, jak i nowoczesnych stylizacji. W przypadku słuchawek AirPods 2 i AirPods 3 cena jest wyższa niż w pierwszej generacji, ale i parametry techniczne zostały ulepszone. Płacisz więc więcej za świetną jakość.

Warto znać oferowane przez AirPods modele. Obecnie dostępne słuchawki to standardowe AirPods bezprzewodowe, wersja Pro, a także Apple AirPods Max. O ile dwa pierwsze produkty to niewielkie słuchawki dokanałowe bezprzewodowe chowane do zgrabnego etui, o tyle wyróżnia się na ich tle seria AirPods Max. Cena za nią jest również znacznie wyższa. Dlaczego?

Przede wszystkim istnieje jeden podstawowy wyróżnik AirPods Max – wygląd. Są to, w odróżnieniu od pozostałych modeli, słuchawki wokółuszne. Zostały opracowane od podstaw na nowo, aby zapewniać komfort, świetne brzmienie, wygodę użytkowania, ale i nowoczesny, modny wygląd, idealny do miejskich stylizacji. W słuchawkach wykorzystano między innymi najlepszą na świecie redukcję szumów i hałasu, co daje czyste brzmienie. Bateria długogrająca, umożliwia do 20 godzin słuchania, oglądania filmów i rozmawiania – z włączoną aktywną redukcją hałasu i dźwiękiem przestrzennym.

Dodatkowo jest jeszcze coś, co wyróżnia AirPods Max – kolory. Seria ta jest dostępna w pięciu wersjach kolorystycznych: srebrnej, błękitnej, różowej, zielonej i klasycznej dla produktów Apple gwiezdnej szarości. Z tego powodu ten model słuchawek Apple pozwoli Ci się wyróżnić albo wręcz przeciwnie – dopasować do minimalistycznego stylu, który wybrałeś dla pozostałych produktów tej marki.

 Podwójna ładowarka MagSafe Duo

Podwójna ładowarka MagSafe Duo

679,00
Rekomendowana cena Apple: 679.00 zł
  • Producent Apple
  • Model Podwójna ładowarka MagSafe Duo
  • Kod producenta MHXF3ZM/A
  • Gwarancja 12 miesięcy gwarancji producenta
  • Typ Podkładka ładująca
  • Realizacja zamówienia:14 dni