LINQ - HUB 2in1 USB-C HDMI - Space Gray
Kod producenta: LQ47999
EAN: 5706662209021
Kod dostawcy: LQ47999
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
LINQ - HUB 2in1 USB-C HDMI - Space Gray
Kod producenta: LQ47999
Typ produktu: Hub
Kolor: Gwiezdna szarość
Producent: LINQ
Materiał: ABS, Aluminium, PC
Dostępne porty:
- 1 x wyjście 4K HDMI – HDMI 2.0, do 4K/60 Hz
- 1 x ładowanie USB-C PD – do 100 W (15 W używane do zasilania koncentratora)


Ultraprzenośny i zaprojektowany jako hybrydowe rozwiązanie do pracy w domu i w podróży, ten kompaktowy adapter HDMI 2 w 1 4K zapewnia dwa niezbędne porty do laptopa, tabletu lub smartfona. Wyjście HDMI 4K/60 Hz o wysokiej rozdzielczości i ładowanie PD 100 W.
Specyfikacja Premium Jakość Premium.
Piękna, matowa, aluminiowa obudowa w kolorze gwiezdnej szarości jest wyposażona w rozwiązania komunikacyjne, takie jak HDMI i USB-C PD do ładowania przelotowego. Ponadczasowy, minimalistyczny i nowocześnie wyglądający skandynawski design, który pasuje do Twojego laptopa i zewnętrznego ekranu oraz do Twojego domu lub środowiska pracy. Ten wytrzymały wieloportowy koncentrator o niewielkich rozmiarach z wysokiej jakości kablem w oplocie jest idealnym towarzyszem w podróży lub pracy w domu.
Łączność bez kompromisów
Projekt każdego adaptera LINQ zapewnia bezproblemową łączność bez kompromisów. Oznacza to, że możesz mieć pewność, że zawsze będziesz mieć najlepsze i najnowsze specyfikacje oraz funkcje. Po prostu podłącz do swojego MacBooka, Microsoft Surface, Chromebooka lub innego zgodnego urządzenia USB-C i już możesz korzystać z adaptera – podłącz i używaj. Wystarczy podłączyć, a koncentrator zajmie się resztą. Nie musisz martwić się instalacją skomplikowanego oprogramowania.
Zrównoważona technologia
Rozszerzona łączność bez kompromisów oznacza nie tylko najwyższe parametry dostępne do codziennego użytku; wysokie parametry sprawiają także, że dłużej zachowa nowoczesne parametry. Produkt wysokiej jakości, o trwałej konstrukcji i najlepszych parametrach, może być używany przez wiele lat. Technologia zachowująca dłużej nowoczesne parametry jest trwalszym rozwiązaniem.


60 Hz dla bardziej płynnych wrażeń
Obsługuje krystalicznie czyste przesyłanie strumieniowe wideo i audio do zewnętrznych wyświetlaczy 4K z częstotliwością odświeżania 60 Hz, zapewniając spokojniejsze i bardziej płynne wrażenia podczas oglądania.
Trwały pleciony kabel z tkaniny
Posiada 12-centymetrowy, mocny, ale elastyczny kabel w oplocie. Zrównoważony rozwój zaczyna się od trwałości!
Inżynieria jakości
Minimalistyczny, nowoczesny wygląd, który został zaprojektowany z myślą o trwałości, z mocnym, ale elastycznym kablem w oplocie i solidną aluminiową obudową.
Kompatybilność
- Mac Studio;
- MacBook Pro/MacBook Air;
- iPad z portem USB-C
- telefony komórkowe i tablety z funkcją USB-C i DP






| Producent | Producent: LINQ |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: LQ47999 |
| EAN | EAN: 5706662209021 |
| Kod dostawcy | Kod dostawcy: LQ47999 |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Oferta | Oferta: Super Cena |
| Raty | Raty: Raty 12x0 |
| Typ | Typ: HUB |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: Mac |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Air 13, MacBook Air 13 M1, MacBook Air 13 M2, MacBook Air 13 M3, MacBook Air 13 M4, MacBook Air 15, MacBook Air 15 M2, MacBook Air 15 M3, MacBook Air 15 M4, MacBook Pro 13, MacBook Pro 14, MacBook Pro 14 M1, MacBook Pro 14 M2, MacBook Pro 14 M3, MacBook Pro 14 M4, MacBook Pro 15, MacBook Pro 16, MacBook Pro 16 M1, MacBook Pro 16 M2, MacBook Pro 16 M3, MacBook Pro 16 M4, MacBook Pro 14 M5, MacBook Neo |
| Złącze 1 | Złącze 1: HDMI |
| Złącze 2 | Złącze 2: USB-C |
| Ilość portów | Ilość portów: 2 porty |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Aluminium |
| Kolor | Kolor: Gwiezdna szarość |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Hub 2w1, dokumentacja |
| Szerokość | Szerokość: 2.8 cm |
| Wysokość | Wysokość: 6.6 cm |
| Głębokość | Głębokość: 1 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |

