Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Apple iMac Retina - komputer iMac

Apple iMac – komputer All-In-One

Apple iMac to pierwszy komputer typu All-in-One, którego wszystkie podzespoły zostały umieszczone w wyjątkowo zgrabnej i minimalistycznej obudowie. W ofercie producenta można znaleźć modele przeznaczone dla użytkowników o różnych potrzebach, które różnią się między sobą wewnętrznymi parametrami, takimi jak procesor oraz pamięć RAM, a także wielkością i rozdzielczością ekranu. Najpopularniejszy iMac 27 to standardowa wersja applowskiego komputera iMac. Cena uzależniona jest od zastosowanych funkcjonalności i technologii. Komputer posiada wyświetlacz Retina, który zapewnia jakość obrazu w zdumiewającej rozdzielczości 5K. Nieco mniejsza i tańsza wersja iMac 21,5 Retina posiada ekran o wielkości 21,5 cali oraz zapewnia wyświetlanie ekranu w jakości 4K, charakterystycznej dla najnowszych telewizorów topowych producentów. Nowy iMac 24 Retina 4,5K, to z kolei propozycja dla wszystkich, którzy kochają serię iMac. Komputer posiada wyjątkowo potężny, autorski procesor Apple M1 oraz profesjonalne układy graficzne, które pozwalają na wydajną pracę nawet programistom oraz animatorom 3D. Każdy nowy iMac posiada oprogramowanie, które jest od razu gotowe do pracy. Jest to MacOs – autorski system Apple’a, który sam aktualizuje się do najnowszej dostępnej wersji.

Czym się wyróżnia się Apple iMac? Specyfika komputera All-in-one od Apple

iMac all-in-one z systemem MacOS to komputer, którego niecodzienne możliwości zostały zamknięte w pięknej i smukłej formie nowoczesnego monitora. Z tego powodu komputer zajmuje wyjątkowo miejsca i pięknie się prezentuje na biurku. Brak konieczności podłączania ze sobą kolejnych elementów za pomocą kabli, pozwala uniknąć nieestetycznej plątaniny, dzięki czemu możesz cieszyć się przestrzenią, w której po prostu dobrze się pracuje. Komfort pracy i użytkowania zapewnia również sam komputer iMac, który posiada wyjątkowo dobre parametry, czytelny intefejs, a także uwielbiamy przez fanów wyświetlacz iMac Retina, który w zależności od modelu pozwala nawet na wyświetlanie obrazu w jakości 5K. Superszybki procesor Apple M1 lub iMac i7 lub i9, sprawia, że praca jest wyjątkowo wydajna, a komputer iMac 2021 lub iMac 2020 zapewnia jeszcze większe możliwości, niż poprzednie wersje. Zapewnia komfortową pracę dzięki wykorzystaniu systemu MacOS.

W ofercie sklepu Lantre znajdziesz wszystkie najpopularniejsze modele komputerów Mac. Cena komputerów różni się w zależności od zastosowanych parametrów oraz dostępności wykorzystanych technologii w komputerach iMac. Sklep Lantre, zapewnia różne opcje finansowania, w tym zakup komputera. iMac na raty. Jeśli posiadasz firmę i planujesz zakup komputera iMac – leasing to najkorzystniejsza opcja dla Ciebie. Chcesz mieć pewność, że po zakupie zawsze otrzymasz pomoc w razie awarii? Service Pack do Apple iMac to usługa, która czeka na Ciebie! Decydując się na zakup usługi, zyskujesz pewność, że zawsze otrzymasz najwyższej jakości pomoc wykwalifikowanych specjalistów oraz możliwość naprawy iMaca w autoryzowanych serwisach Apple’a na terenie całej Polski!

Apple iMac: najczęściej zadawane pytania

iMac czy MacBook – jaki komputer kupić?

Jeśli zastanawiasz się między zakupem iMac oraz McBooka, zwróć uwagę przede wszystkim na cel oraz miejsce, w jakim chcesz używać komputera. Oba urządzenia posiadają wyjątkowo dobre parametry techniczne, jak kilkurdzeniowy procesor, dysk SSD, ekran Retina, system MacOS oraz zaawansowany układ graficzny, różnią się jednak przeznaczeniem. Apple iMac mimo swojej minimalistycznej budowy jest jednak komputerem stacjonarnym, który ze względu na wyjątkowo duży ekran pozwoli Ci wygodnie pracować przy biurku lub stole. MacBook to komputer mobilny, który zabierzesz ze sobą w podróż lub do pracy poza domem, co może Ci się szczególnie przydać jeśli pracujesz zdalnie. MacBook jest dużo lżejszy i nie musi być podpięty do prądu. W warunkach domowych może być jednak nieco mniej wygodny ze względu na mniejszy ekran.

Jaki dysk ssd do iMac wybrać?

Swój komfort i wygodę podczas korzystania z komputera iMac z systemem MacOS możesz znacząco zwiększyć poprzez dobór odpowiednich akcesoriów oraz dodatkowych elementów, jak myszka Magic Mouse, motylkowa klawiatura Magic Keyboard, słuchawki do komputera Apple iPad, mobilny zasilacz lub dysk SSD, który nie tylko da Ci większą przestrzeń do przechowywania plików, ale i zapewni jeszcze szybsza praca komputera. Jaki dysk ssd do iMac? Wszystko zależy od pojemności pamięci, jaka jest Ci potrzebna do codziennej pracy. W ofercie producenta znajdziesz szeroki wybór dysków SSD dedykowanych komputerom iMac Retina. Ten typ dysku znajduje się również w samym komputerze, warto więc zastanowić się nad tym, jakie masz oczekiwania z nim związane, już na etapie zakupie samego iMac’a.

Powiązane artykuły blogowe

1. Nowy iMac M1 - 9 cech i funkcji, które musisz znać!
2. Mac mini vs iMac. Który komputer stacjonarny z procesorem M1 wybrać?
3. Jaki komputer z Apple M1 kupić w 2021 roku? TOP 4 modele