Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Nowy iMac 24 4,5K Retina 2021 z Apple M1

iMac 24 4,5 Retina Apple M1 - szybki, wydajny i komfortowy w użyciu komputer Mac

Nowy iMac z chipem Apple M1 to jeden z najszybszych i najbardziej zaawansowanych komputerów stacjonarnych dostępnych na rynku. Wydajność i szybkość pracy zawdzięcza procesorowi Apple M1, który w zależności od wersji jest wspierany nawet przez 16GB pamięci RAM oraz szybki dysk SSD. iMac 24 4,5 Retina został wyposażony w wysokiej jakości wyświetlacz Retina 4,5K, który pozwala na wyświetlanie treści w oszałamiającej rozdzielczości 4480 x 2520 i jasności 500 nitów. Nowy iMac 24 cale 4,5 Retina różni się ceną w zależności od zastosowanych funkcjonalności i technologii. O cenie decyduje między innymi ilość rdzeni, pamięci wewnętrznej. Nowy iMac, to także coraz doskonalsze wersje kultowego komputera dla zwykłych użytkowników, ale również dla wymagających profesjonalistów. Komputer posiada autorskie oprogramowanie Apple MacOS, które automatycznie aktualizuje się do najnowszej wersji.

Nowy iMac Apple M1 – co go wyróżnia?

Na tle innych komputerów marki nowy iMac wyróżnia się mocą, szybkością pracy oraz parametrami, dzięki którym sprawdza się jako wyjątkowo wydajne narzędzie pracy nawet dla takich profesjonalistów, jak graficy komputerowi, programiści, twórcy gier komputerowych oraz podcastów i filmów. iMac M1 2021 posiada kamerę FaceTme HD 1080p, które rejestruje obraz w rozdzielczości 1920 × 1080 oraz mikrofon pozwalający na nagrywanie dźwięku w studyjnej jakości. Dodatkowym atutem iMac’a M1 jest imponujący system sześciu głośników hi-fi oraz porty na które składa się Display Port, Thunderbolt 3 i 2, oraz w zależności od wersji porty na USB 4 oraz USB 3.1 drugiej generacji. Całość znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej wizualnie i smukłej obudowie o 11,5 mm dostępnej w kolorach takich jak: niebieski, zielony, różowy, srebrny, żółty, pomarańczowy i fioletowy. Zaawansowane możliwości nowego iMac 24 M1 czynią go komputerem, dla którego trudno znaleźć alternatywę w ofercie innych producentów.

iMac 24 M1 – komputer dla wymagających do zadań specjalnych

Nowy iMac łączy atuty wynikające z wyjątkowej wydajności i szybkość i obliczeniowej. Wydajny czip Apple M1 pozwala na równoległe przeliczanie, aż kilkunastu zadań, a wyświetlacz Retina obsługuje obraz jakości 4,5K. Cena komputera idzie w parze z możliwościami. Kupując iMac 24 4,5 Retina Apple M1 w sklepie Lantre możesz zdecydować się na opcję zakupu na raty lub leasingu. Usługa Service Pack zapewni Ci komfort, jaki daje pomoc wykwalifikowanych specjalistów oraz możliwość naprawy komputera w autoryzowanych serwisach Apple’a na terenie całej Polski.

Powiązane artykuły blogowe

1. Mac mini vs iMac. Który komputer stacjonarny z procesorem M1 wybrać?

2. Nowy iMac M1 - 9 cech i funkcji, które musisz znać!

3. iMac 24 M1 - zalety i wady, o których musisz wiedzieć