Satechi Single Port Adapter USB-C do HDMI 2.1 / 8K - Gwiezdna szarość
Kod producenta: ST-AC8KHM
EAN: 810086360789
Kod dostawcy: SATSTAC8KHM
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Satechi Single Port Adapter USB-C do HDMI 2.1 / 8K - Gwiezdna szarość
Kod producenta: ST-AC8KHM
Kolor: Gwiezdna szarość
Producent: Satechi
ULTRA WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ
Podłącz swój laptop, tablet lub smartfon do zewnętrznego ekranu i ciesz się oszałamiającą jakością obrazu dzięki Satechi USB-C to HDMI 2.1 8K Adapter. Obsługa 8K/60Hz i 4K/120Hz to gwarancja niezwykle szczegółowych, żywych kolorów i płynnych ruchów – idealnych dla profesjonalistów i graczy. Wysoka częstotliwość odświeżania eliminuje rozmycia ruchu, co sprawia, że dynamiczne treści wyglądają jak żywe.
NOWOCZESNY DESIGN, WYJĄTKOWA WYTRZYMAŁOŚĆ
Minimalistyczna, aluminiowa obudowa nadaje adapterowi elegancki wygląd, a pleciony kabel i wzmocnione łączenie zapewniają maksymalną trwałość. Smukła konstrukcja wtyczki USB-C została zaprojektowana tak, aby łatwo mieściła się w portach nawet z założonym etui – zero problemów z podłączaniem.
BŁYSKAWICZNA INSTALACJA
Po prostu podłącz i działaj – bez sterowników, bez konfiguracji! Adapter jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami USB-C obsługującymi DP Alt Mode, w tym Thunderbolt 4, Thunderbolt 3, USB4 i USB 3.2 Gen2. Wystarczy podłączyć i cieszyć się płynnym obrazem w najwyższej jakości!


| Producent | Producent: Satechi |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: ST-AC8KHM |
| EAN | EAN: 810086360789 |
| Kod dostawcy | Kod dostawcy: SATSTAC8KHM |
| Gwarancja | Gwarancja: 24 miesiące gwarancji producenta |
| Oferta | Oferta: Super Cena |
| Raty | Raty: Raty 12x0 |
| Typ | Typ: Adapter |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: Mac |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Air 13, MacBook Air 13 M1, MacBook Air 13 M2, MacBook Air 13 M3, MacBook Air 13 M4, MacBook Air 15, MacBook Air 15 M2, MacBook Air 15 M3, MacBook Air 15 M4, MacBook Pro 13, MacBook Pro 14, MacBook Pro 14 M1, MacBook Pro 14 M2, MacBook Pro 14 M3, MacBook Pro 14 M4, MacBook Pro 15, MacBook Pro 16, MacBook Pro 16 M1, MacBook Pro 16 M2, MacBook Pro 16 M3, MacBook Pro 16 M4, MacBook Pro 14 M5, MacBook Neo |
| Złącze 1 | Złącze 1: USB-C |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Aluminium |
| Kolor | Kolor: Gwiezdna szarość |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Adapter USB-C do HDMI 2.1 8K; Instrukcja obsługi |
| Szerokość | Szerokość: 2.8 cm |
| Wysokość | Wysokość: 1.29 cm |
| Długość | Długość: 6,37 cm |
| Waga | Waga: 0.040000 |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |

