Tomtoc Defender-A13 Zestaw Pokrowiec na MacBooka Air 13 i organizer na kable - Czarny (Black)
Kod producenta: A13C2DV
OFICJALNA DYSTRYBUCJA APPLE
SPERSONALIZOWANA KONFIGURACJA SPRZĘTOWA
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
Tomtoc Defender-A13 Zestaw Pokrowiec na MacBooka Air 13 i organizer na kable - Czarny (Black)
Kod producenta: A13C2DV
Kolor: Czarny
Pasuje do: MacBook Air 13/MacBook Pro 13/ MacBook Neo/iPad Air 13"/iPad Pro 13"
Rozpocznij codzienne przygody z zestawem etui na laptopa Defender-A13, który łączy w sobie nieprzenikalną ochronę na poziomie wojskowym z eleganckim, zrównoważonym designem, tworząc tarczę, która jest zarówno szykowna, jak i przyjazna dla środowiska.
Przednia kieszeń do przechowywania akcesoriów i pasek do wygodnego przymocowania Airtaga lub kluczy
Wykonane z odpornych na zalanie, poddanych recyklingowi tkanin z powłoką hydrofobową bez dodatku PFAS
Wykonane z zamkami YKK i trwałą podszewką zapewniającą długotrwałą jakość
Zawiera dodatkową małą kieszeń z dwiema kieszeniami z siatki na ładowarkę, kable, mysz i inne akcesoria techniczne


Cechy:
-
Ochrona CornerArmor™×4 - Pochłania uderzenia i wstrząsy, chroniąc Twojego laptopa przed upadkiem.
-
Ochrona 360 stopni - Wytrzymałe krawędzie i grube wyściółki bezpiecznie otulają Twojego MacBooka.
-
Wygodne przechowywanie - Spełnij swoje potrzeby w zakresie przechowywania akcesoriów.
-
Jakość spotyka się z wydajnością - Idealne połączenie ochrony, przechowywania, trwałości i stylowej jakości.
-
Wybierz odpowiedni rozmiar - Idealnie pasuje do 13-calowego MacBooka Air/Pro/Neo oraz 13-calowego iPad Air/Pro.
Zawartość zestawu:
Pokrowiec na 14-calowy MacBook
Organizer na kable


| Producent | Producent: Tomtoc |
|---|---|
| Kod producenta | Kod producenta: A13C2DV |
| Gwarancja | Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji producenta |
| Typ | Typ: Pokrowiec |
| Przeznaczenie | Przeznaczenie: MacBook |
| Pasuje do | Pasuje do: MacBook Air 13 M1, MacBook Air 13 M2, MacBook Air 13 M3, MacBook Air 13 M4, iPad Pro 13 M5, iPad Air 13 M4, MacBook Neo, MacBook Air 13 M5 |
| MagSafe | MagSafe: NIE |
| Dodatkowe informacje | Dodatkowe informacje: Wykonane z trwałych i ekologicznych materiałów, Dodatkowy pasek przeznaczony do Airtaga/klucza |
| Materiał wykonania | Materiał wykonania: Recyklingowany plastik |
| Kolor | Kolor: Czarny |
| Zawartość zestawu | Zawartość zestawu: Pokrowiec na MacBook/iPad, Organizer na kable |
| Szerokość | Szerokość: 30.4 cm |
| Grubość | Grubość: 1.54998 cm |
| Wysokość | Wysokość: 21.49 cm |
| Znak zgodności | Znak zgodności: CE |


