Apple Watch Series 7 - iWatch 7

Apple Watch Series 7 to propozycja dla aktywnych. Sportowy zegarek łączy w sobie funkcje klasycznego smartwatcha oraz zapewnia dostęp do innowacyjnych aplikacji watchOS oraz programów ćwiczeń, które pomogą zadbać Ci o kondycję i o zdrowie.

rozwiń

zwiń

Apple Watch Series 7 łączy wszystkie najważniejsze zalety poprzednich serii i kreatywnie je rozbudowuje. Efektem jest iWatch 7 - smartwatch od Apple, jakiego jeszcze nie było.

To, co wyróżnia nowego Apple Watch 7 to największy i najnowocześniejszy ekran w historii Apple Watch. Powierzchnia ekranu jest aż o 20% większa niż w iWatch 6. Dzięki temu wyświetlane informacje są czytelniejsze, a obsługa zegarka prostsza, co ma szczególne znaczenie, gdy jesteś w ruchu. Ekran jest przyjazny dla oczu oraz wyjątkowo czuły na dotyk.

Nowy Apple Watch 7 - zegarek do zadań specjalnych

SmartWatch Apple przyda Ci się podczas treningów. Apka Fitness pozwoli Ci wybrać spośród wielu dostępnych dyscyplin i programów ćwiczeń. Inteligentny zegarek sam wykrywa kiedy jesteś w ruchu. Wystarczy, że wsiądziesz na rower i zaczniesz pedałować, aby Apple Watch to zauważył i przypomniał Ci o treningu. Ciekawą funkcją jest także wykrywanie upadku, która automatycznie wezwie pomoc, gdy będziesz jej potrzebował.

W Apple Watch Series 7 znajdziesz również funkcje zdrowotne. Urządzenie ma wbudowany czujnik tętna, natlenienia krwi oraz EKG. Możesz również monitorować swój sen za pomocą asystenta snu.

Apple Watch 7 posiada wbudowany moduł GPS, który pozwoli Ci precyzyjnie określić prędkość, z jaką się poruszasz oraz obliczy przebyty dystans. Dzięki temu zawsze wiesz, gdzie jesteś i ile dzieli Cię od celu. Możesz także analizować wykonany progres.

iWatch 7 przyda Ci się także do dyskretnego odbierania powiadomień oraz zarządzania połączeniami, nawet gdy jesteś na spotkaniu biznesowym. Zegarek jest zsynchronizowany również z mediami społecznościowymi oraz popularnymi komunikatorami.

Apple nie zapomniał także o Twojej rozrywce. Z nowym iWatchem spalając kalorie, możesz równocześnie słuchać muzyki oraz podcastów. W aplikacji Apple Music znajdziesz aż 75 milionów nagrań.

Co wyróżnia iWatch Series 7?

Nowy Watch Series znacznie poszerza Twoje możliwości i sprawia, że wszystko jest zawsze dosłownie pod ręką. Apka Wallet pozwoli Ci m.in. otworzyć drzwi w samochodzie, zapłacić oraz odprawić się przed lotem. Możesz także uruchomić nią silnik.

Przewód USB-C pozwoli Ci szybko naładować iWatcha oraz cieszyć się jego działaniem, gdziekolwiek jesteś. Wysokiej jakości materiał wykonania sprawia, że zegarek jest niezwykle trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Paski do Apple Watch, które pasują z poprzednich wersji, pozwolą Ci spersonalizować bransoletkę i nadać jej ulubiony kolor.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.