Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Apple Watch Series 6 - iWatch 6

Tydzień darmowej dostawy Same Day

Apple Watch Series 6 – zegarki dla aktywnych i wymagających

Zegarek Watch Series 6 to urządzenie o kopercie w wymiarze 40 mm lub 44 mm do wyboru. Wydajny, zapewniający świetną jakość obrazu wyświetlacz Retina nigdy nie gaśnie, a specjalnie zaprojektowany obszar tarczy jest większy niż w poprzednich seriach tego producenta. System operacyjny WatchOS 7 gwarantuje łatwą obsługę urządzenia w każdych warunkach.

Jedną z nowości, jeśli chodzi o Apple Watch 6, jest czujnik natlenienia krwi. Poziom tlenu we krwi decyduje o samopoczuciu, a zbyt niski może nieść zagrożenie dla zdrowia. Twój zegarek będzie samodzielnie sprawdzał ten parametr, zarówno w tle, jak i na żądanie. Gdy wartości spadną do niepokojącego poziomu – poinformuje Cię o tym. Wszystko za sprawą bardzo czułego, nowego czujnika złożonego z diod LED i fotodiod. Na tej samej zasadzie zegarek prowadzi zapis EKG.

Apple Watch Series 6 to doskonały zegarek, jeśli regularnie uprawiasz aktywność. Możesz w nim nie tylko zapisywać i śledzić swoje treningi – również w terenie, dzięki funkcji GPS – ale również zadbać o motywację. To zasługa funkcji rywalizacji, która pozwoli Ci toczyć bój z innymi użytkownikami o najlepsze wyniki sportowe.

Poznaj bliżej nowy Apple Watch 6

Zegarki z serii iWatch Series 6 zostały przygotowane w dwóch wersjach kolorystycznych – czerwonej oraz niebieskiej. Koperty wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej są trwałe i odporne na zniszczenie czy uszkodzenie. Dodatkowo świetnie się prezentują w połączeniu z każdym strojem. Obudowa kopert została przygotowana z materiałów pochodzących wyłącznie z recyklingu. Wybierając ten zegarek, dbasz również o swoją planetę.

Nowością w przypadku tej serii zegarków Watch jest specjalna opaska pozbawiona sprzączki oraz zapięcia. Opaska Solo to produkt przygotowany z lekkiej, bardzo cienkiej, a jednocześnie odpornej na zerwanie gumy silikonowej. Jest ona dostępna w wersji gładkiej albo plecionej, połączonej dodatkowo z przędzą poliestrową. Opaski w serii iWatch 6 są dostępne w dziewięciu rozmiarach, dlatego bez trudu dopasujesz je do obwodu swojego nadgarstka.

Opcje finansowania iWatch 6

Szukasz alternatywnych sposobów finansowania, aby zdobyć nowy Apple Watch 6? Jedną z propozycji są dogodne raty. Możesz wybrać małe kwoty spłaty albo odroczyć pierwszą kwotę o określony czas. Jeśli prowadzisz firmę, dobrym rozwiązaniem dla Ciebie może być wzięcie sprzętu w leasing. O szczegóły możesz zapytać mailowo albo telefonicznie konsultantów Lantre.