Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Kable i adaptery do Apple Mac

Adapter Apple i inne akcesoria dla fanów marki

Jako użytkownik notebooków z serii Mac od marki Apple na pewno chcesz sobie ułatwić realizację codziennych obowiązków. Przystosowane do tych urządzeń adaptery USB to najprostszy sposób, aby dodać rozszerzoną funkcjonalność do każdego modelu MacBooka. Sprawdzą się przede wszystkim w rękach osób, którym zależy na bogatym wyborze funkcji oraz rozwiązań.

Dodatkowo HUB USB-C to również dobry dodatek, dzięki któremu możesz realizować obowiązki zawodowe jeszcze łatwiej i szybciej. Specjalny, niewielki adapter wyposażony jest w kilka wejść USB, które umożliwiają podpięcie kilku różnych urządzeń mimo zajęcia tylko jednego portu USB w samym notebooku.

HUB USB-C czy przejściówka? Ułatw sobie życie!

Dobrze dopasowana przejściówka Apple jest w stanie przede wszystkim znacznie rozszerzyć funkcjonalność wybranego przez Ciebie urządzenia. Z jej pomocą możesz podłączyć do MacBooka wszystkie rodzaje urządzeń, nawet jeśli oryginalnie w jego obudowie nie znajdziesz odpowiedniego portu. Dotyczy to również takich rozwiązań jak przejściówka HDMI na USB.

Jeżeli potrzebujesz regularnego nagrywania informacji z urządzeń typu iPhone czy iPad na MacBooka, dobrym rozwiązaniem będzie przewód Lightning. Pozwoli on szybko i bez żadnych problemów zgrać z jednego miejsca na drugie ważne informacje. Oczywiście, przewód taki nadaje się do modeli wyposażonych w odpowiednie złącze.

Praktycznie każdy adapter Apple powstał przede wszystkim po to, aby ułatwić Ci pracę. Niektóre przejściówki USB warto mieć po prostu w zanadrzu, zwłaszcza jeśli często zabierasz MacBooka w podróże służbowe. W takiej sytuacji mogą niespodziewanie się przydać.

Adaptery USB-C i inne – wybierz je zgodnie z potrzebami

Jeśli interesuje Cię konkretna przejściówka USB-C-HDMI albo innego typu – sprawdź najpierw, do którego modelu z serii jest ona przeznaczona. To ważne, bo dobrze dopasowane elementy pozwolą Ci czerpać korzyści z takiego połączenia. Co więcej, masz pewność, że będą kompatybilne ze złączem Apple USB-C, a dodatkowa konfiguracja nie będzie potrzebna. To też gwarancja bezpieczeństwa połączenia, bez ryzyka uszkodzenia portu czy błędów w oprogramowaniu.

Aby przejściówka HDMI MacBook dobrze spełniała swoje zadanie, powinna być dopasowana do okoliczności, w których będziesz jej używał. Pamiętaj, że im dłuższy przewód w tego rodzaju akcesoriach, tym łatwiejszy dostęp do wielu urządzeń. Jednocześnie będzie go też trudniej spakować do niewielkiej walizki wraz z innymi przedmiotami. To ważne, jeśli często podróżujesz z małym bagażem, na przykład w celach służbowych.

Adapter Unitek USB-C do USB
Dostępny od ręki

Adapter Unitek USB-C do USB

49,00
 • Producent Unitek
 • Model Adapter USB-C do USB
 • Gwarancja 12 miesięcy gwarancji producenta
 • Typ Adapter
 • Pasuje do Mac ze złączem Thunderbolt 3 (USB-C)
 • Realizacja zamówienia:1 dni
Apple Przewód z USB-C na Lightning (1 m)
Dostępny od ręki

Apple Przewód z USB-C na Lightning (1 m)

99,00
Rekomendowana cena Apple: 99.00 zł
 • Producent Apple
 • Model Przewód z USB-C na Lightning (1 m)
 • Gwarancja 12 miesięcy gwarancji producenta
 • Typ Kabel
 • Pasuje do iPhone 12 / 12 mini / 12 Pro / 12 Pro Max
 • Realizacja zamówienia:1 dni