Wczytuję dane...

iPhone 11 Pro Max - Telefon Apple iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Max Pro – telefon dla wymagających

iPhone 11 Max Pro to jedna z wielozadaniowych propozycji firmy Apple, skierowana do osób oczekujących najwyższej jakości sprzętu. Klasa szczelności IP68 skutecznie chroni urządzenie przed uszkodzeniem wskutek zalania. Nowoczesne oprogramowanie sprawia, że iPhone 11 Pro Max Apple działa szybko i wydajnie. Pomaga w tym również chip 13 Bionic z systemem Neural Engine trzeciej generacji.

Bogate wyposażenie dodatkowe, które obecne jest w każdym zestawie z telefonem, nie podnosi ceny iPhone 11 Pro Max. Jest natomiast przydatne w codziennym użytkowaniu, bo zawiera na przykład słuchawki EarPods ze złączem Lightening. Wszystkie wtyczki przystosowane są do użytku w Polsce, a ich nowoczesna konstrukcja zapewnia szybkie ładowanie.

Istnieje wiele wskaźników, które decydują o cenie, w jakiej dostępny jest iPhone 11 Pro Max – kolory obudowy, konkretna specyfikacja techniczna czy dodatkowe udogodnienia. W każdym jednak przypadku przedstawiona za iPhone 11 Max Pro cena jest adekwatna do jego doskonałej jakości i innowacyjnych rozwiązań, stosowanych tylko przez markę Apple w każdej serii iPhone’ów.

Ten wyjątkowy smartfon firmy Apple ma wydłużony czas działania bez ładowania. Możesz nawet do 80 godzin cieszyć się odtwarzaniem muzyki, a do 20 – odtwarzaniem filmów i obrazów animowanych. Szybkie ładowanie pozwala przywrócić nawet do 50% mocy baterii w ciągu tylko pół godziny.

Sprawdź, jak prezentuje się iPhone Pro 11 Max

Lekki iPhone 11 Pro Max wygląd ma zachwycający i bardzo profesjonalny. Obudowa przygotowany z nierdzewnej stali chirurgicznej i szkła jest dostępna w czterech podstawowych kolorach: srebrnym, złotym, nocnej zieleni i gwiezdnej szarości. Ta ostatnia opcja to świetna alternatywa, jeśli chcesz zdobyć iPhone 11 Pro Max czarny. Choć ten kolor jest niedostępny, to jednak specjalny, charakterystyczny dla produktów Apple rodzaj szarości pomieszanej z czernią na pewno zadowoli Cię, jeśli szukasz eleganckiego wykończenia.

Dzięki temu, że model iPhone 11 Pro max dual sim pozwala na wprowadzenie dwóch kart SIM, możesz połączyć w jednym urządzeniu telefon służbowy i prywatny. Pamiętaj jednak o odpowiednim formacie kart. Mogą to być wersje nano-SIM oraz eSIM, a nie micro-SIM.

Oferowane przez iPhone 11 Pro max wymiary sprawiają, że obraz na telefonie jest wyraźny. Wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,5” sprawia, że telefon iPhone 11 Pro Max jest wygodny w użytkowaniu. Czip A13 Bionic gwarantuje wydajność urządzenia, dlatego tak korzystna jest oferowana za urządzenie cena – iPhone 11 Pro Max zadowoli Cię pod wieloma względami.

W modelu iPhone 11 Pro max specyfikacja dotycząca możliwości wykonywanych zdjęć i filmów jest imponująca. Urządzenie ma obiekt ultraszerokokątny, szerokokątny oraz teleobiektyw. Dysponuje też poczwórnym zoomem, który ułatwia robienie zdjęć z daleka i przygotowywanie zbliżeń. Dodatkowo urządzenie działa również w trybie nocnym. Dwa aparaty mają optyczną stabilizację obrazu – koniec z rozmazanymi zdjęciami podczas jazdy samochodem!

iPhone 11 Pro Max – cena, którą warto zapłacić za wygodę

Nie jesteś w stanie od ręki zapłacić oczekiwanej za iPhone 11 Pro Max ceny? Nic straconego – i tak możesz zdobyć swój wymarzony telefon. Wystarczy, że wybierzesz jedną z wielu opcji finansowania w systemie ratalnym. Dzięki temu możesz opóźnić spłaty za swój telefon iPhone 11 Pro Max albo wybrać bardzo niskie płatności miesięczne, które nie obciążą zanadto Twojego budżetu.

Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i oczekiwana za iPhone 11 Pro Max cena jest dla Ciebie zbyt wysoka w związku z inwestycjami w firmie, wybierz leasing. W kilka minut, poprzez wypełnienie wniosku przez internet, otrzymasz odpowiednią umowę. To świetny sposób finansowania dla firm, ale również fundacji czy spółek.

Cenisz sobie swój Apple iPhone 11 Pro Max i obawiasz się, co będzie w razie jego awarii albo uszkodzenia? W takim przypadku wybierz Service Pack dostępny dla klientów Lantre nawet przez 12 miesięcy od zakupu. Wybierz sam, jaki poziom ochrony jest Ci potrzebny. Otrzymasz obsługę door to door, naprawę w autoryzowanym punkcie Apple w Polsce, a także iPhone Pro 11 Max jako telefon zastępczy na czas naprawy.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.