iPhone 12 Pro - Apple 12 Pro

Service Pack Service Pack

iPhone 12 Pro – wydajny smartfon dla profesjonalistów

Smartfon iPhone 12 Pro jest zaawansowanym odpowiednikiem standardowego iPhone’a 12. Oba telefony mają te same rozmiary oraz tę samą wielkość wyświetlacza – 6,1 cala. Zasadnicza różnica między nimi dotyczy aparatu.

rozwiń

zwiń

iPhone 12 Pro został wyposażony w profesjonalny system aparatów 12 Mpix, złożony z trzech obiektywów: szerokokątnego, ultraszerokokątnego i teleobiektywu. W stosunku do klasycznego iPhone’a 12, nowością w smartfonie iPhone 12 Pro jest teleobiektyw i skaner LiDAR, który zwiększa ostrość obrazu w słabych warunkach oświetleniowych. Ponadto iPhone 12 Pro jest dostępny w wyższych wersjach pamięciowych: 128, 256 i 512 GB. Za szybkość telefonu odpowiada nowy procesor A14 Bionic, który firma Apple reklamuje jako najszybszy chip kiedykolwiek użyty w smartfonie.

Jednym z najważniejszych czynników decydujących o wyborze nowego telefonu jest cena. iPhone 12 Pro należy do urządzeń z półki premium, dlatego też jego zakup jest odpowiednio droższy – w porównaniu do standardowej wersji iPhone’a 12 lub do smartfona iPhone 12 mini. Jeśli zdecydujesz się na zakup telefonu iPhone 12 Pro, cena będzie zależała od wybranej przez Ciebie konfiguracji sprzętowej, tj. pojemności wbudowanej pamięci. Najmniej zapłacisz za smartfona iPhone 12 Pro z pamięcią 128 GB, a najwięcej za wersję z pamięcią 512 GB. Dokładnie przeanalizuj swoje potrzeby i wymagania, ponieważ telefony iPhone nie mają możliwości rozszerzenia pamięci przy pomocy karty micro SD.

iPhone 12 Pro – wygląd, wymiary i kolorystyka

Biorąc pod uwagę wielkość smartfonów iPhone 12 oraz iPhone 12 Pro, wymiary obu modeli są identyczne. Wizualnie, iPhone 12 Pro może stwarzać wrażenie bardziej solidnego. W przeciwieństwie do iPhone’a 12, jego krawędzie nie zostały wykonane z aluminium, lecz z chirurgicznej stali nierdzewnej. Z tego samego powodu iPhone 12 Pro jest też minimalnie cięższy, ale dzięki temu pewniej leży w dłoni. Z kolei tylna obudowa smartfona została wykonana z eleganckiego matowego szkła. Przy projektowaniu iPhone’ów z serii 12 firma Apple nawiązała do swoich korzeni. Bryła telefonów zyskała kanciasty kształt, łudząco podobny do kształtu telefonów iPhone 4 czy iPhone 5 z minionej dekady. Wymiary najnowszego smartfona iPhone 12 Pro wynoszą w przybliżeniu 14,5 x 7,5 x 0,7 cm.

Kolorystyka smartfonów Apple 12 Pro przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom prostej elegancji. W odróżnieniu od standardowych iPhone’ów 12, telefony w wersji Pro są dostępne w barwach stonowanych. Jeśli więc zależy Ci na telefonie o estetycznym wyglądzie, wybierz smartfon iPhone 12 Pro. Kolory oferowane przez producenta to srebrny, grafitowy, złoty i pacyficzny.

Smartfon iPhone 12 Pro będzie idealnym telefonem dla wymagających użytkowników. Lepszy aparat, jaśniejszy wyświetlacz, solidniejsza konstrukcja i możliwość wyboru wyższej wersji pamięciowej czynią z modelu Pro poważnego konkurenta dla klasycznego iPhone'a 12. Większe możliwości (większy wyświetlacz i jeszcze lepszy aparat) oferuje już tylko iPhone 12 Pro Max. W przypadku wszystkich telefonów z serii 12 możesz być pewien niezawodnej szybkości, którą zapewnia nowy procesor A14 Bionic. Jeśli zatem wybierzesz smartfon iPhone 12 Pro, specyfikacja techniczna powinna spełnić Twoje wymagania.

iPhone 12 Pro – wypróbuj akcesoria MagSafe

Wszystkie smartfony Apple z rodziny 12 współpracują z akcesoriami MagSafe. Należą do nich ładowarki indukcyjne i wyposażone w magnes futerały. Rozpoczęcie ładowania telefonu za pomocą ładowarki MagSafe ogranicza się do przyłożenia iPhone’a do magnetycznego kółka. Oba urządzenia przyciągają się do siebie, co zapewnia stabilność telefonu podczas ładowania. W podobny magnes zostały wyposażone dedykowane telefonom iPhone 12 futerały.

Zastanawiasz się nad zakupem telefonu iPhone 12 Pro? Ceny poszczególnych wersji tych urządzeń są uzależnione od pojemności wbudowanej pamięci. Jednak zakup smartfona zawsze jest odczuwalnym wydatkiem, dlatego proponujemy Ci korzystną opcję ratalną. W obliczeniu i ustaleniu odpowiednich rat przy zakupie smartfona iPhone 12 Pro pomoże Ci specjalny kalkulator kredytowy. Jeśli prowadzisz firmę, telefon iPhone 12 Pro możesz wziąć w leasing. Ponadto zachęcamy do skorzystania z usługi Service Pack, która rozszerza standardową gwarancję producenta nawet do 36 miesięcy od daty zakupu produktu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.