Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

iPhone 13 Mini - nowy Apple iPhone 13 Mini

iPhone 13 Mini - nowy Apple iPhone 13 Mini

iPhone 13 mini to kolejna propozycja obok iPhone 13, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max od Apple, jaka pojawia się w tym roku. Jest to najmniejszy z dostępnych na rynku modeli. Zastanawiasz się co ma do zaoferowania? Firma Apple postarała się o kilka innowacji, które z pewnością Cię zainteresują.

Mini iPhone 13 – na co możesz liczyć

Najnowszy model zachował wymiary poprzedniej wersji, jednak jest nieco cięższy. Spowodowane jest to większą i wydajniejszą baterią. Pozwala ona dłużej słuchać muzyki i oglądać materiały video. Apple iPhone 13 Mini obsługuje technologię szybkiego ładowania MagSafe oraz bezprzewodowego ładownia baterii. W ciągu 30 minut możesz uzupełnić aż 50% jej pojemności. Bateria jest taka sama jak w iPhone 13, tak samo jak ma to miejsce w przypadku iPhone 12 mini.

Największą nowością jest zupełnie nowy procesor, czyli czip A15 Bionic. Jest to 6-rdzeniowe CPU z 2 rdzeniami zapewniającymi wydajność i 4 rdzeniami energooszczędnymi. Procesor ten współpracuje z 4-rdzeniowym GPU i nowym 16-rdzeniowym systemem Neural Engine. Nowy iPhone 13 Mini, wykorzystuje autorski system operacyjny iOS 15. Dzięki niemu wszystkie aplikacje działają sprawnie, a samo urządzenie nie zacina się i nie spowalnia.

iPhone 13 Mini – specyfikacja techniczna

Telefon iPhone 13 Mini dysponuje ekranem o przekątnej 5,4 cala o rozdzielczości 2340 na 1080 pikseli przy 476 pikselach na cal. Jest to dobrze znany z poprzednich wersji wyświetlacz Super Retina XDR. Model ten obsługuje też tryb HDR, jednoczesne wyświetlanie informacji w wielu językach i zestawach znaków, a jego kontrast wynosi 2 000 000:1. Bardzo dobrze prezentuje się także jasność ekranu, która wynosi 800 nitów, a w trybie HDR 1200 nitów.

Najnowszy iPhone Mini wyposażony jest w dwa aparaty fotograficzne o rozdzielczości 12 MP. Do dyspozycji masz dwa obiektywy: szerokokątny oraz ultraszerokokątny. Aparaty wyposażone są w funkcje takie jak: automatyczna stabilizacja obrazu, tryb portretowy z zaawansowanym efektem bokeh i funkcją kontroli głębi ostrości, a posiadają również zaawansowaną redukcję efektu czerwonych oczu.

iPhone 13 Mini posiada również nowy tryb filmowy, dzięki któremu nagrasz filmy wysokiej jakości. Możesz korzystać z takich udogodnień jak tryb filmowy do nagrywania wideo z małą głębią ostrości i nagrywanie w rozdzielczości 4K z częstotliwością nawet 60 klatek na sekundę. Warto także wspomnieć o filmowej stabilizacji obrazu czy też video poklatkowym w trybie nocnym oraz funkcji zmiany ostrości po zakończeniu nagrywania.

iPhone 13 Mini – wygląd i wymiary

Nowy model zachował wymiary swojego poprzednika, czyli 131,5 mm wysokości, 64,2 szerokości oraz 7,65 mm grubości. Natomiast waży nieco więcej, bo 140 gramów, co odróżnia starszy model od iPhone 13 Mini. Wymiary ekranu pozostały bez zmian, natomiast notch został zmniejszony o mniej więcej 1/5.

Ważny jest dla Ciebie wygląd iPhone 13 Mini? Kolory obudowy, jakie możesz wybrać to księżycowa poświata, północ, niebieski, różowy, (Product) RED oraz nowy kolor zielony. Oczywiście wszystkie dostępne na rynku akcesoria iPhone pasują także do tego modelu. Ekran pokryty jest specjalną powłoką zapobiegającą powstawaniu odcisków palców oraz innych tłustych śladów.

Ceny iPhona 13 Mini zależne są od pojemności pamięci i są tożsame jak w przypadku premiery i’Phone’ów z serii 12. W podstawowej wersji dostajesz 128 GB, co daje przewagę nad iPhone’ami z serii 12, które miały pamięć 64 GB.

Możesz zatem zdecydować się na najlepszy Twoim zdaniem iPhone 13 Mini. Cena każdego z modeli jest atrakcyjna i pozwoli Ci cieszyć się swoim nowym iPhone'm. I zawsze możesz skorzystać z opcji iPhone 13 mini na raty, które udsotępnia Lantre jako jeden z opcji finansowania.