Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

Apple MacBook Pro - laptopy Pro dla profesjonalistów

MacBook Pro – moc i wydajność na co dzień

MacBook Pro 2020 to jeden z najbardziej znanych i cenionych produktów Apple. Na laptopie tym pracują profesjonaliści i pasjonaci, dla których wysoka jakość oraz niezawodność ma duże znaczenie. Modele te zapewniają dużą funkcjonalność i wyposażone są w innowacyjne rozwiązania techniczne oraz wydajne podzespoły. Dlatego też nawet najbardziej wymagające zadania nie są problemem dla laptopa MacBook. Cena tych urządzeń może wydawać się wysoka, jednak można śmiało stwierdzić, że jest ona wyznacznikiem wysokiej jakości i niezawodności.

Urządzenia te są wyposażone w potężny i wydajny procesor. Ich pracą zarządza system operacyjny macOS. Został on specjalnie zaprojektowany tak, by każdy laptop MacBook Apple (M1, i5, i7) spełniał wszystkie wymagania użytkowników. Dzięki niemu zadania takie jak: obsługa monitorów 6K, edytowanie plików dźwiękowych, a także obróbka graficzna nawet dużych plików, są proste i przyjemne. Pracę w sieci usprawnia nowa przeglądarka Safari, z zupełnie odmienionym wyglądem oraz nowymi funkcjami.

Nowy MacBook Pro z 2021 jest jednym z najwydajniejszych komputerów na rynku. W całej serii Pro, możesz zdecydować się na jeden z kilku procesorów do wyboru, między innymi Apple M1, M1 Pro, M1 Max czy Intel Core i5, i7, i9. Natomiast za obsługę video odpowiadają karty graficzne z rodziny m.in. Apple, AMD Radeon, czy Intel. Zapewniają one doskonałą jakość obrazu oraz szybki rendering. Zwiększona została także pamięć SSD, teraz masz do wykorzystania nawet 8 TB miejsca na swoje dane. Żaden inny laptop nie jest w stanie Ci tego zagwarantować. Jak widzisz, Apple MacBook to wysokiej klasy urządzenia, przeznaczone dla profesjonalistów, na co dzień pracujących na laptopie.

MacBook Pro – modele warte zainteresowania

Możesz zdecydować się na ostatnią wersję, czyli na Apple MacBook Pro 2021 lub na Apple MacBook Pro 2020. W każdym przypadku otrzymasz nowoczesny laptop, wyposażony w liczne udogodnienia. Sam możesz wybrać jakie parametry techniczne będzie miał Twój MacBook Pro. Konfiguracja obejmuje procesor (Apple M1, M1 Pro, M1 Max czy Intel Core i5, i7, i9), kartę graficzną (różne warianty układów AMD lub Intel), pamięć RAM (16,32 lub aż 64 GB). Oprócz tego możesz wybrać dysk SSD, który może mieć nawet 8 TB miejsca na Twoje dane. Niektóre modele wyposażone są ponadto w Touch bar, praktyczne rozwiązanie pozwalające na kontrolowanie wielu funkcji.

Możesz zdecydować się na wybraną wielkość ekranu, 13 cali (MacBook Pro 13), 14 cali (MacBook Pro 14) lub 16 cali (MacBook Pro 16). Wszystko to zamknięte w eleganckiej obudowie laptopa Apple MacBook Pro. Cena końcowa uzależniona jest od wybranych podzespołów i wariantów, na jakie się zdecydujesz. Całe urządzenie waży mniej niż 2 kg, a największy 16-calowy model ma wymiary 36 na 25 centymetrów. MacBook Pro M1 czy MacBook i7 Pro lub MacBook i5 Pro, są nieco mniejsze i lżejsze ze względu na 13-calowy ekran. Nie zapominajmy też o tym, z czego słyną produkty takie jak MacBook Pro. Retina, czyli doskonały ekran jest od lat znakiem rozpoznawalnym, wszystkich produktów marki Apple.

MacBook Pro na raty lub w leasingu – praktyczne rozwiązanie

Marzysz o tym, by stać się właścicielem wydajnego komputera MacBook Pro? Promocje, jakie są organizowane w naszym sklepie, to doskonała okazja. Decydując się na zakup urządzenia takiego jak np. MacBook Pro M1, czy MacBook Pro i5 możesz liczyć na rozszerzenie gwarancji producenta o kilka dodatkowych usług, takich jak serwis door to door, czy komputer zastępczy na czas naprawy Twojego. Jest to tak zwany Service Pack do Apple MacBook Pro. Leasing jest kolejnym ułatwieniem w zakupie wymarzonego laptopa. Możesz się na niego zdecydować bez względu na to, czy jest to urządzenie przeznaczone do firmy, czy też do użytku prywatnego.

Zatem nie czekaj, zamów dla siebie laptop MacBook. Tanio, szybko i bezpiecznie zrobisz to w naszym sklepie!

Apple MacBook Pro: najczęściej zadawane pytania

MacBook Pro czy Air?

Jeżeli poszukujesz uniwersalnego urządzenia, wygodnego w transporcie i super mobilnego, to zdecyduj się na MacBooka Air. Będziesz mógł zabrać go ze sobą wszędzie, a wydajna bateria pozwoli na długą pracę bez konieczności podłączenia do sieci elektrycznej. Natomiast jeżeli zależy Ci na wydajnym i funkcjonalnym laptopie do pracy, możesz wybrać któryś z modeli MacBook Pro (M1, i5, i7). Będziesz mógł grać, edytować grafikę, czy też materiały wideo bez problemów z płynnością i obsługą nawet bardzo wymagających programów komputerowych.

Jaki dysk SSD do MacBook Pro?

Nie każdy dostępny na rynku dysk SSD możesz zainstalować w swoim MacBoobku Pro. Uzależnione jest to od elementu, jakim jest tak zwany kontroler dysku. Z tego względu przed zakupem dysku SSD dobrze jest sprawdzić jego kompatybilność z Twoim laptopem. Ważna jest oczywiście także pojemność takiego dysku. Jeżeli potrzebujesz dużej przestrzeni dyskowej, zdecyduj się na model z minimum 1 TB miejsca. Zapewni Ci to komfort pracy i natychmiastowy dostęp do potrzebnych w danej chwili plików oraz innych materiałów.

Jak dbać o baterie w MacBook Pro?

Wydajność Twojego MacBooka zależy od kondycji baterii. Dlatego powinieneś wiedzieć jak o nią zadbać. Po pierwsze po zakupie laptopa, bateria musi zostać skalibrowana. Oznacza to, że powinna zostać naładowana do pełna. Potem urządzenie powinno być podłączone do kabla przez kilka godzin. Następnie odłącz je i pracuj aż do uśpienia komputera. Po kilku godzinach naładuj baterię ponownie. Są dwie podstawowe zasady obchodzenia się z akumulatorem. Nigdy nie zostawiaj komputera cały czas na kablu, oraz nie pozwól na całkowite rozładowanie baterii. Pamiętaj także o odpowiedniej temperaturze otoczenia. Ładowanie przeprowadzaj, gdy wacha się ona od 10 do 35 stopni Celsujsza. Ważnym elementem dbania o baterię jest również optymalizacja jej czasu pracy. Dlatego przed rozpoczęciem pracy sprawdź preferencje baterii w systemie i ustaw odpowiednie opcje. Pamiętaj, że wpływ na czas pracy baterii ma również odpowiednie dostosowanie jasności wyświetlacza oraz regularne sprawdzanie jej kondycji w menu statusu baterii – jeśli system wykryje nieprawidłowości, będziesz mógł szybko zareagować, oddając komputer do serwisu.