MacBook Air czy Pro? Jaki laptop Apple wybrać?

Zastanawiasz się, co wybrać: laptop MacBook Air czy Pro? Oba urządzenia umożliwiają wydajną pracę i doskonałą rozrywkę. Dzisiaj doradzimy Ci, jak wybrać odpowiedni MacBook dla siebie i na które parametry zwrócić szczególną uwagę.

Bez względu na to, jaki komputer MacBook marki Apple wybierzesz, możesz liczyć na wydajne, funkcjonalne i eleganckie urządzenie. Do wyboru masz naprawdę szeroką paletę modeli oraz ich wersji. Każdy laptop Apple MacBook charakteryzuje się nieco inną konfiguracją, a co za tym idzie – zastosowaniem.

MacBook Air czy Pro? Na co zwrócić uwagę?

Laptopy Apple MacBook znane są z wydajności i niezawodności. Producent zawsze przykłada dużą wagę do tego, jak działa i wygląda dany sprzęt. Urządzenia tej marki charakteryzują się wieloma ciekawymi rozwiązaniami technicznymi. Oto najważniejsze z nich:

 • MacOS – doskonały system operacyjny, którego główne zalety to bezpieczeństwo, stabilność oraz ogromna funkcjonalność. MacBook pod jego kontrolą pracuje bardzo efektywnie;
 • Ekosystem Apple – łatwa i bezproblemowa współpraca wszystkich urządzeń marki Apple, takich jak komputer MacBook, iPhone czy też AppleWatch;
 • Zasilanie – wytrzymała bateria w laptopie to podstawa. Modele zainstalowane w urządzeniach MacBook pozwalają nawet na kilkanaście godzin pracy bez potrzeby ładownia;
 • Klawiatura – każdy komputer MacBook został wyposażony w specjalny mechanizm motylkowy, dzięki któremu praca klawiatury jest bardzo cicha;
 • Ekran – wszystkie laptopy Mac mają wyświetlacze Retina, Liquid Retina lub Liquid Retina XDR. Dostępne są w wielu rozmiarach i charakteryzują się doskonałym kątem widzenia, wysoką rozdzielczością i proporcją ekranu 10:16;
 • Wydajność – kolejna cecha rozpoznawcza, z jakiej słynie każdy laptop MacBook. Dzięki doskonałym podzespołom (jak procesory M1 i M2), rozbudowanej pamięci RAM oraz szybkim dyskom SSD urządzenia te pracują wydajnie i bez problemów;
 • TouchPad – dzięki najnowszym touchpadom komputer MacBook obsługuje gesty, wykrywa siłę nacisku czy też rozpoznaje, ile palców go dotyka;
 • Porty Thunderbolt – dzięki nim laptop MacBook może połączyć się z telewizorem, rzutnikiem lub dyskiem zewnętrznym. Standard ten jest znacznie szybszy i dużo wygodniejszy od tradycyjnego USB;
 • Optymalizacja urządzenia – MacBooki łączą w sobie wygodę korzystania z mobilnego sprzętu z wydajnością komputera stacjonarnego;
 • Wygląd– MacBooka można rozpoznać na pierwszy rzut oka. Jest to możliwe dzięki niepowtarzalnemu designowi.

Czy warto kupić MacBooka?

Nowy MacBook jest marzeniem wielu osób poszukujących wysokiej klasy laptopa. Są to zazwyczaj profesjonaliści, przedstawiciele wolnych zawodów czy też po prostu ludzie wymagający. Laptop MacBook może też oczywiście służyć Ci po prostu do przeglądania Internetu czy oglądania seriali. Dostępne na rynku oprogramowanie daje Ci możliwość pracy na doskonałym sprzęcie. Nawet najmniej zaawansowany laptop MacBook jest zatem w stanie wykonywać wiele skomplikowanych zadań.

Warto kupić laptop MacBook, by za jego pomocą realizować swoje pasje oraz tworzyć różnorodne projekty. Urządzenie będzie doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy cenią jakość oraz zaawansowaną technologię. Ogromna moc obliczeniowa, doskonały ekran oraz liczne, ułatwiające korzystanie z komputera rozwiązania (jak możliwość integracji z innymi urządzeniami Apple czy stale aktualizowany system zabezpieczeń) sprawiają, że każdy laptop Apple MacBook jest wart Twojej uwagi.

Jednak, jaki MacBook wybrać? Czym różnią się między sobą laptop MacBook Air oraz MacBook Pro? I czy te rozbieżności są na tyle duże, by znacząco wpływały na sposób pracy na laptopie? Poniżej znajdziesz zestawienie różnic MacBook Air vs Pro. Dzięki niemu łatwiej zdecydujesz, który laptop MacBook będzie dla Ciebie najlepszy.

MacBook – modele i ich zalety

W bieżącej ofercie Apple znajdziesz kilka modeli MacBook z rodziny Air i Pro. Każdy model możesz zakupić w sprecyzowanej przez siebie konfiguracji. Możesz przebierać między różnymi modelami procesorów, wersjami pamięci RAM oraz wersjami pamięci masowej. Przyszłe parametry swojego nowego laptopa powinieneś dostosować do rodzaju czynności, które zamierzasz na nim wykonywać.

Weź pod uwagę, że inny sprzęt jest potrzebny studentowi lub blogerowi, a zupełnie inny grafikowi, filmowcowi czy programiście. Dlatego też warto znać różnice w specyfikacji technicznej poszczególnych modeli.

Laptopy Apple można podzielić ze względu na serię produktową (podstawowe modele Air / profesjonalne modele Pro), wielkość ekranu (13 / 14/ 15/ 16 cali) oraz wersję procesora (Apple M1 i M2 w różnych konfiguracjach). Wybór tak wielu różnych parametrów pozwala skonfigurować komputer w taki sposób, aby idealnie spełniał Twoje oczekiwania pod względem wydajności oraz dostępnych funkcji. Przejdźmy zatem do omówienia wszystkich modeli laptopów.

Laptopy MacBook Air – modele z rodziny M1, M2 i M3

MacBook Air jest dostępny w trzech wersjach: z procesorem Apple M1, z ulepszonym procesorem Apple M2 oraz najnowszym procesorem Apple M3. Różnice dotyczą także innych parametrów oraz daty wydania poszczególnych modeli. Laptop MacBook Air M1 pochodzi z 2020 roku, zaś jego następca, czyli MacBook Air M2 – z roku 2022, natomiast MacBook Air M3 zadebiutował w 2024 roku. Modele z rodziny M2 i M2, dostępne są dwóch rozmiarach: 13,6 cala oraz 15,3 cala.

MacBook Air 13 M1 8GB

Procesor

Jak sama nazwa wskazuje, MacBook Air M1 posiada czip Apple M1, czyli pierwszy autorski procesor Apple wykonany w energooszczędnej technologii ARM. W jego skład wchodzą: 8-rdzeniowy procesor CPU, 7-rdzeniowy procesor GPU oraz 16-rdzeniowy procesor Neural Engine. W zależności od tego, na jaki MacBook się zdecydujesz, do dyspozycji masz od 8 do 16 GB RAM. Swoje dane możesz zapisywać na wydajnym i szybkim dysku SSD. Masz do wyboru kilka jego wielkości – 256 lub 512 GB, a nawet 1 lub 2 TB – dzięki którym lepiej dobierzesz MacBook do swoich potrzeb (ilości oraz ciężaru przechowywanych plików).

W 2022 roku czip Apple M1 doczekał się swojego następcy, który został oznaczony symbolem M2. Zgodnie z deklaracjami Apple, nowy czip jest 1,4x szybszy od modelu Air z czipem M1, a także do 15x szybszy niż jeszcze starszy MacBook Air z czipem Intel. Czip Apple M2 oferuje 8-rdzeniowe CPU, maks. 10-rdzeniowe GPU (z opcją wyboru 8-rdzeniowego GPU) oraz 16-rdzeniowy system Neural Engine. Nowością w laptopach Air M2 jest dedykowany silnik multimedialny do szeroko pojętej obróbki materiałów wideo – również w kodeku ProRes. Dodatkowo model Air M2 jest dostępny nie w dwóch, ale w trzech wariantach pamięci RAM: 8, 16 lub 24 GB.

W 2024 roku zadebiutowała kolejna seria laptopa Air, opartego na czipie M3. Model ten jest aż o 60% wydajniejszy od wersji z procesorem Apple M1 i o 15% od wersji z Apple M2. Domyślna konfiguracja komputera ma 8-rdzeniowe CPU i 8-rdzeniowe GPU (można rozbudować do 10 rdzeni) i 16-rdzeniowy układ Neural Engine. Podobnie jak Air M2, może być wyposażony w 8, 16 lub 24 GB zunifikowanej pamięci RAM. W porównaniu do poprzedników, model z 2024 roku oferuje:

 • Dynamic Caching, czyli dynamiczną alokację pamięci GPU,
 • sprzętowe przyspieszenie ray tracingu i mesh shadingu dla bardziej realistycznych efektów w grach,
 • silnik dekodujący AV1 zwiększający jakość i prędkość streamingu wideo,
 • funkcje AI przydatne w programach takich jak AI Math Assistance czy CapCut.

MacBook Air - ilość pamięci RAM

Wyświetlacz

Laptopy MacBook Air 13 z rodziny M1, M2 i M3, są uznawane za urządzenia 13-calowe, ale ich rzeczywista przekątna ekranu jest różna dla każdego modelu. Tak więc MacBook Air M1 posiada ekran Retina o przekątnej 13,3 cala, natomiast MacBook Air 13 M2 i M3 – ekran Liquid Retina o przekątnej 13,6 cala i jaśniejszej matrycy (500 nitów vs. 400 nitów w modelu M1). Ponadto nowy MacBook Air M2 i M3 są wyposażone w tożsamy notch, który pierwszy raz został zaprezentowany przez Apple w MacBooków Pro z 2021 roku. 

MacBook Air z czipem M2 i M3, dostępne są również w większym rozmiarze o przekątnej ekranu Liquid Retina 15,3 cala, jasności matrycy 500 nitów i rozdzielczości: 2880 na 1864 piksele.

Bateria i łączność

Bateria, w jaką wyposażony został laptop MacBook Air, pozwala na kilkanaście godzin pracy bez potrzeby ładowania. Zgodnie z deklaracjami firmy Apple, wszystkie laptopy Air, mogą wytrzymać do 15 godzin bezprzewodowego przeglądania internetu oraz do 18 godzin oglądania filmów w aplikacji Apple TV. Różnica pomiędzy seriami laptopów, dotyczy szybkości ładowania. MacBooki Air M2 i M3 obsługują szybkie ładowanie nawet o mocy 70 W, zaś starszy MacBook Air M1 – ładowanie ze standardową szybkością i mocą 30 W.

MacBook Air M2

Do komunikacji z innymi urządzeniami służą 2 porty Thunderbolt/USB 4, które możesz także użyć do podłączenia ładowarki. MacBook bezprzewodowo łączy się z innymi urządzeniami poprzez Wi-Fi lub Bluetooth. Wszystkie dostępne aplikacje pracują pod nadzorem systemu operacyjnego macOS.

Obudowa

Niezależnie od wybranego modelu możesz spersonalizować swój laptop MacBook Air. Kolory obudowy dla MacBooka Air M1 to złoty, srebrny lub gwiezdna szarość (dla MacBooka Air M2 i M3 jest to północ, księżycowa poświata, gwiezdna szarość i srebrny). Oba 13-calowe laptopy są bardzo lekkie (M1: 1,29 kg / M2: 1,24 kg), a ze względu na niewielki wyświetlacz z symbolicznymi ramkami – są również bardzo poręczne. Każdy MacBook Air 13” będzie zatem świetnym wyborem, jeśli dużo czasu spędzasz w trasie. Wersja MacBook Air 15" ze względu na większą pojemności baterii i obszar roboczy jest o kilkadziesiąt gramów cięższa (1,51 kg).

Jakie są zatem największe zalety MacBook Air 13 i 15?

 • retina (lub Liquid Retina),
 • duży RAM, szybki,
 • czip M1, M2 lub M3,
 • i nowoczesny design.

Powyższe cechy to najważniejsze wyróżniki. Nie można także zapomnieć o Service Pack do Apple MacBook Air. Jest to usługa w sklepie Lantre, dzięki której zyskujesz dodatkową ochronę Twojego laptopa.

Laptopy MacBook Pro 13 M1 i M2

Dostępne obecnie w sprzedaży 13-calowe laptopy MacBook Pro ukazały się na przestrzeni dwóch lat. Pierwszy z nich – MacBook Pro 13 M1 – został zaprezentowany w 2020 roku (równolegle z MacBookiem Air M1). Z kolei laptop MacBook Pro M2 ukazał się dwa lata później (równolegle z MacBookiem Air M2). Jednak w przeciwieństwie do laptopów z linii Air (gdzie zaszły spore zmiany, nie tylko w obrębie procesora), nowy Apple MacBook Pro 13 M2 został tylko nieznacznie odświeżony względem swojego poprzednika (modelu M1).

MacBook Pro 13 M1 8GB

Procesor

Procesory w laptopach MacBook Pro 13” to dokładnie takie same układy co w laptopach z linii Air. Jedyna różnica dotyczy bazowego modelu laptopa, bo o ile MacBook Air M1 posiadał 8-rdzeniowe CPU i 7-rdzeniowe GPU, tak MacBook Pro M1 oferuje w standardzie 8-rdzeniowe CPU i 8-rdzeniowe GPU. O jeden rdzeń więcej w układzie graficznym (GPU) przekłada się na lepszą wydajność MacBooka Pro M1 (w porównaniu z modelem Air) podczas pracy na plikach graficznych lub materiałach wideo.

Specyfikacja procesora M2 w nowym MacBooku Pro 13” jest identyczna jak w nowym MacBooku Air 13”. Oba układy posiadają 8-rdzeniowe CPU, maks. 10-rdzeniowe GPU, 16-rdzeniowy system Neural Engine oraz dedykowany silnik multimedialny. Również MacBook Pro jest dostępny w trzech wariantach pamięci RAM: 8, 16 lub 24 GB. Parametry procesora musisz ściśle dostosować do rodzaju zadań wykonywanych na komputerze.

Wyświetlacz

Ekran Retina w laptopie Pro M1 oraz Pro M2 to dokładnie taka sama matryca o przekątnej 13,3 cala. Oba ekrany oferuję identyczną rozdzielczość obrazu (2560 na 1600 pikseli), identyczną jasność maksymalną (500 nitów), szeroką gamę kolorów P3 oraz technologię True Tone, która dostosowuje barwę wyświetlanych treści do warunków otoczenia.

Ponadto każdy MacBook Pro 13" (niezależnie od wersji procesora) posiada dotykowy pasek TouchBar nad klawiaturą, który pełni rolę przycisków funkcyjnych. W ten sposób umożliwia sterowanie różnymi funkcjami komputera bez potrzeby szukania ich na ekranie głównym.

MacBook Pro 13 M2 MNEP3ZE_A_US

Bateria i łączność

Zgodnie z deklaracjami Apple, MacBook Pro 13 M1 – tak samo jak model M2 – umożliwia bezprzewodowe przeglądanie Internetu nawet do 17 godzin. W przypadku odtwarzania filmów przez aplikację Apple TV, maksymalny czas pracy na baterii wynosi aż 20 godzin. Różnica między laptopami dotyczy szybkości ładowania. Nowy MacBook Pro 13 M2 obsługuje zasilacz 67 W, a starszy MacBook Pro M1 – zasilacz o mocy 61 W.

Apple MacBook Pro 13 posiada te same porty co MacBook Air M1, czyli dwa porty Thunderbolt / USB 4. Oba laptopy oferują bezprzewodową łączność internetową Wi-Fi oraz Bluetooth.

Obudowa

Punktem wspólnym dla modeli Pro M1 oraz Pro M2 pozostaje również obudowa. Oba laptopy są dostępne w dwóch kolorach (srebrny i gwiezdna szarość). Oba mają identyczne wymiary oraz masę (zaledwie 1,4 kg), dlatego idealnie nadają się do pracy mobilnej.

Laptopy MacBook Pro - modele 14" i 16"

Jeżeli szukasz najbardziej wydajnego laptopa MacBook, modele 14" i 16" zostały stworzone specjalnie dla Ciebie. Oba urządzenia różnią się tylko wielkością ekranu, rozmiarami obudowy i pojemnością baterii. Oznaczenia przy nazwach laptopów sugerują ich wielkość: Apple MacBook Pro 14 posiada ekran o przekątnej 14 cali (dokładnie 14,2"), zaś MacBook Pro 16" – ekran o przekątnej 16 cali (dokładnie 16,2").

Apple MacBook Pro 14 cala 2021

Procesor

Wyróżnikiem MacBooków Pro 14" i 16" na tle innych modeli są zaawansowane procesory Apple M1 Pro i M1 Max (do wyboru). Model procesora powinieneś uzależnić od swoich oczekiwań względem laptopa oraz wykonywanych czynności. Czip Apple M1 Pro oferuje maks. 10-rdzeniowe CPU, maks. 16-rdzeniowe GPU, 16-rdzeniowy system Neural Engine, 200 GB/s przepustowości pamięci oraz silnik multimedialny do obsługi plików graficznych i wideo (taki sam jak w układzie M2). Z kolei czip Apple M1 Max oferuje maksymalnie 10-rdzeniowe CPU, nawet 32-rdzeniowe GPU, 16-rdzeniowy system Neural Engine, 400 GB/s przepustowości pamięci oraz podwójny silnik multimedialny do kodowania i dekodowania plików wideo.

Ponadto oba laptopy oferują 3 warianty pamięci RAM: 16, 32 lub 64 GB, przy czym wersja 64 GB jest zarezerwowana wyłącznie dla procesora Apple M1 Max.

MacBook Pro - ilość pamięci RAM

Wyświetlacz

Drugą najważniejszą cechą zaawansowanych laptopów od Apple jest znakomity wyświetlacz Liquid Retina XDR z podświetleniem mini-LED, które zapewnia jeszcze lepsze odwzorowanie kolorów niż zwykłe podświetlenie LED. Bazowa jasność wyświetlacza w trybie HDR wynosi 1000 nitów, a szczytowo sięga poziomu aż 1600 nitów.

Dodatkowym wyróżnikiem laptopów Apple MacBook Pro 16 i 14 jest technologia ProMotion, czyli adaptacyjne odświeżanie ekranu do 120 Hz, gwarantujące niezwykle płynne przewijanie stron i wyświetlanie animacji. Duże MacBooki Pro, obok MacBook Air M2, także posiadają kamerę HD 1080p.

Bateria i łączność

Wielkość poszczególnych laptopów wpływa na pojemność możliwych do zastosowania baterii. Z tego względu MacBook Pro 14 2021 może działać do 11 godzin podczas bezprzewodowego przeglądania internetu oraz do 17 godzin podczas odtwarzania filmów w aplikacji Apple TV. W przypadku laptopa MacBook Pro 16 2021, wymienione czasy wynoszą odpowiednio 14 i 21 godzin. Oba laptopy obsługują szybkie ładowanie i oba zostały wyposażone w magnetyczne złącze zasilające MagSafe.

MacBook Pro 16 cala 2021

MacBook Air czy MacBook Pro – jaki laptop wybrać?

MacBook Air to lekki laptop, który doskonale sprawdzi się w klasycznej pracy biurowej, na studiach i w czasie wolnym. Będzie doskonałym narzędziem dla uczniów i studentów, a także freelancerów, blogerów czy dziennikarzy. Wydajna bateria pozwoli Ci na efektywną pracę z każdego miejsca. Jego smukły kształt i niska waga sprawiają, że możesz go wszędzie ze sobą zabrać. MacBook Air to bardzo wszechstronne urządzenie, które posłuży Ci do nauki, odpoczynku i rozwijania pasji.

Warto podkreślić, że jest to również bardzo zaawansowany technologicznie komputer MacBook. Do wyboru masz trzy rodzaje czipów: M1, M2 lub M3, które zostały zaprojektowane specjalnie dla Maca. Zapewniają dużą moc obliczeniową, energooszczędność oraz szybkość i płynność działania. Dzięki temu nawet bardzo wymagające programy będą działać na Twoim laptopie MacBook bez opóźnień.

To nie jedyne zalety, jakie oferuje MacBook Air. Retina, czyli doskonały wyświetlacz, sprawi, że obrazy na ekranie staną się jeszcze bardziej realistyczne, pełne barw oraz obfitujące w detale. Możesz zatem zdecydować się na to urządzenie, jeżeli korzystasz z aplikacji graficznych lub wideo.

Tylko którego MacBooka Air wybrać – z układem M1, M2 czy M3? Wszystko zależy od Twoich oczekiwań. Jeśli potrzebujesz laptopa do notatek na studia lub do zwykłej pracy biurowej (np. do obsługi pakietu biurowego), w zupełności wystarczy Ci netbook Apple z procesorem M1. Jeśli jednak korzystasz z profesjonalnych aplikacji (np. do obróbki zdjęć lub montażu wideo), większą szybkość działania zapewni Ci Apple MacBook Air M2.  Najwydajniejszym z całej trójki jest MacBook Air M3, który oferuje szybkość o 15% wyższą względem poprzednika.

Dla kogo najlepszym rozwiązaniem będzie MacBook Pro? Modele spod tego znaku zostały wyposażone w mocne procesory (M1/M2/M1 Pro/M1 Max) i wydajną baterię pozwalającą na wielogodzinną aktywność. Jeżeli jesteś zatem profesjonalistą, dla którego laptop to główne narzędzie pracy, powinieneś zdecydować się właśnie na jednego z tych MacBooków. Do wyboru masz trzy wersje rozmiarów. MacBook Pro 14 lub 16 będzie idealnym rozwiązaniem, jeżeli oczekujesz najwyższej możliwej wydajności (zapewnianej dzięki procesorom Pro/Max) i preferujesz dużą powierzchnię roboczą. Z kolei MacBook Pro 13 (M1/M2) sprawdzi się lepiej, jeśli szukasz bardziej mobilnych rozwiązań.

MacBook Pro to niezastąpione narzędzie w pracy kreatywnej. Dla desigenrów, montażystów, architektów czy filmowców szczególnie polecane są MacBooki Pro 14 i 16, które dysponują wysoką mocą obliczeniową (odpowiednią do obsługi zaawansowanych programów) i największym jak dotąd wyświetlaczem spośród przenośnych komputerów Apple. Oferują niepowtarzalny poziom realizmu i głębi obrazu, szeroką gamę kolorów, a także możliwość zobaczenia każdego detalu.

MacBook Air czy Pro? Jaki MacBook będzie najlepszy?

MacBook Pro to narzędzie do zadań specjalnych, dlatego bez wątpienia pomoże w pracy programisty. Przejrzysty układ graficzny, aktualizacje, oraz – przede wszystkim – mocne procesory z wydajnym układem chłodzenia sprawiają, że ten Mac laptop działa niesamowicie szybko i bez problemu obsługuje najbardziej wymagające programy. Pamiętaj, że w przypadku tak zaawansowanego sprzętu bardzo ważna jest odpowiednia konfiguracja, która pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości urządzenia.

MacBook – rozbudowana konfiguracja i personalizacja

Wielką zaletą komputerów z serii MacBook jest możliwość konfiguracji urządzeń, by dopasować je do indywidualnych potrzeb. Warto także wiedzieć, który dostawca sprzętu Apple daje taką możliwość. Sklep Lantre oferuje MacBooki w spersonalizowanej konfiguracji od ręki.

Jaki MacBook wybrać, by jak najlepiej wykorzystać jego możliwości? Oczywiście wszystko zależy od tego, do czego planujesz go używać. Oszacuj także budżet, jaki zamierasz przeznaczyć na zakup produktu marki Apple. Laptopy te zadowolą zarówno zwolenników mobilnego sprzętu, jak i osoby oczekujące wydajności na najwyższym poziomie – bez względu na to, czy wybierzesz wersję Air, czy też komputer MacBook Pro 13, 14 lub 16 cali.

Ile zatem kosztuje laptop Apple? Cena sprzętu jest w dużej mierze zależna właśnie od konfiguracji. MacBook Air oferuje Ci najnowsze rozwiązania, wysoką jakość wykonania oraz komfort pracy. Poza tym zakup MacBook Air na raty to możliwość szybkiego korzystania z najlepszych rozwiązań Apple. Jeśli prowadzisz firmę, także możesz mieć u siebie w biurze MacBook Air. Leasing to jedna z dogodniejszy form finansowania zakupu sprzętu.

Marzy Ci się jeszcze bardziej zaawansowany MacBook? Cena urządzenia w wersji Pro może być nieco wyższa niż w przypadku MacBooka Air. Do wyboru masz wariant z mniejszym wyświetlaczem, czyli MacBook Pro 13, lub większe MacBooki Pro 14 i 16. Nie musisz płacić całej kwoty od razu. W sklepie Lantre kupisz MacBook Pro na raty. Takie rozwiązanie pozwoli cieszyć się własnym laptopem Apple, jeżeli w danej chwili nie dysponujesz całą kwotą.

Jeśli natomiast prowadzisz firmę, także możesz kupić MacBook Pro. Leasing, czyli niejako wypożyczenie sprzętu elektronicznego, to tani i skuteczny sposób na wyposażenie Twojej firmy w doskonały sprzęt marki Apple.

MacBook – czy warto go wybrać? Podsumowanie

Komputer Macbook to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli nowych technologii oraz funkcjonalnych rozwiązań. Warto zwrócić uwagę zarówno na wersję Air, jak i MacBook Pro. Modele oferowane na rynku z pewnością zadowolą każdego, dzięki możliwości indywidualnej konfiguracji. Jeśli nadal się wahasz, jaki MacBook wybrać, sprawdź dostępne modele w sklepie Lantre.

Znajdziesz w nim wszystkie topowe produkty marki Apple. Jeśli potrzebujesz dwóch urządzeń, możesz wybrać komputer iMac, laptop MacBook oraz dedykowane im akcesoria. W przypadku laptopów MacBook, rodzaje procesorów ściśle dostosujesz do charakteru swojej pracy. Pamiętaj, że każdy zakup możesz rozłożyć na dogodne w spłacie raty lub skorzystać z atrakcyjnej oferty leasingu. W skali kilku lat miesięczna rata wynosi zaledwie kilkanaście do kilkudziesięciu złotych.

Odwiedź sklep Lantre i skonfiguruj laptop MacBook dla Ciebie!