Wczytuję dane...
Wyświetl po produktów

MacBook Pro 13 Retina 2020 i 2019

MacBook Pro 13 Retina – komputer dla wymagających

MacBook Pro 13 to model dla wymagających. Wydajny procesor, duża moc obliczeniowa oraz zintegrowana karta graficzna sprawiają, że komputer w niczym nie ustępuje stacjonarnym modelom. W odróżnieniu od innych popularnych modeli marki, to właśnie na te parametry został położony największy nacisk. Z tego powodu MacBook Pro często wybierany jest przez firmy, jako laptop do pracy. Komputer MacBook Pro 13" to także optymalne wymiary, które sprawiają, że z komputera korzysta się wygodnie zarówno przy biurku, jak i w każdym innym miejscu.

Producent ciągle rozwija swoje autorskie technologie, wprowadzając nowe funkcjonalności oraz stale zwiększając zakres możliwości komputera. MacBook Pro 13 2020 z czipem Apple M1 zapewnia dłuższą pracę i jeszcze większą wydajność niż MacBook Pro 13 2019, dzięki czemu Twoje ulubione aplikacje oraz potrzebne programy działają z oszałamiającą szybkością i płynnością, jak nigdy dotąd. MacBook Pro M1 obsługuje również tak zaawansowane technologie, jak Wi-Fi 6 oraz Thunderbolt, dzięki czemu jest w pełni przygotowany na rozwiązania, które są dopiero wdrażane. Jeszcze większa szybkość i precyzja działania idą w parze z ultralekką obudową oraz minimalistycznym designem komputerów z logiem jabłka.

Komu przyda się MacBook Pro 13?

MacBook Pro 2020 13 to idealny wybór, jeśli poszukujesz komputera mobilnego do pracy zdalnej. Duża moc obliczeniowa charakterystyczna dla wszystkich wcześniejszych wersji komputera MacBook Pro znalazła swoje rozwinięcie w technologii Apple M1, która nie tylko przyśpiesza pracę komputera, ale także znacznie zwiększa jego wydajność. Apple MacBook Pro 13 posiada również odświeżony interfejs, który znacznie ułatwia poruszanie się po systemie oraz korzystanie z aplikacji biurowych Apple. Dodatkowo zyskujesz nowe centrum sterowania, które zapewnia Ci natychmiastowy dostęp do najczęściej używanych aplikacji oraz narzędzi, jakie oferuje MacBook. Retina 13 to ekran, który zapewnia wysoką jakość obrazu oraz wielkość wystarczającą do efektywnej pracy bez konieczności podłączenia komputera. MacBook Pro 2020 13 to model polecany wszystkim, którym zależy na wygodnej, wielogodzinnej i efektywnej pracy na baterii, również w domu.

Na co zwrócić uwagę, wybierając MacBooka?

Wybierając MacBooka, zastanów się, do czego będziesz go używał. MacBook Pro 13" to model, który z pewnością sprawdzi się do pracy oraz do użytku domowego. Jeśli zależy Ci na szybkości oraz bardzo wysokiej wydajności, warto zdecydować się na najnowszą wersję MacBooka Pro 13 z czipem Apple M1. Z pewnością warto również zwrócić uwagę na procesor oraz zintegrowaną kartę graficzną, które znacznie podnoszą komfort pracy. MacBook Pro 13 posiada również szereg udogodnień, jak klawiatura motylkowa oraz wyjątkowo czuły TouchPad.

Wyjątkowa jakość obrazu oraz żywe kolory to kolejne cechy, które z pewnością wyróżniają MacBook Pro 13. Retina to autorski ekran Apple’a, który zbiera najlepsze rozwiązania ze wszystkich wcześniejszych modeli. Podświetlenie LED oraz technologia IPS gwarantują możliwość wyświetlania milionów kolorów. Wybierając MacBooka Pro 13, zyskujesz gwarancję niezawodności, wysokich parametrów technologicznych komputera oraz wygody użytkowania, którą możesz jeszcze zwiększyć poprzez dobór odpowiednich akcesoriów marki Apple, jak dodatkowa pamięć RAM lub ergonomiczna myszka.

Apple MacBook Pro 13: najczęściej zadawane pytania

MacBookPro 13 czy 16?

Czy można wygodnie pracować bez monitora na MacBook Pro 13? Wymiary ekranu pozwalają na wygodną i komfortową pracę. Jeśli jednak obawiasz się, że ten ekran będzie za mały, możesz zdecydować się również na ekran 16-calowy. Taki komputer sprawdzi się nie tylko do pracy, ale również może Ci posłużyć, jako źródło domowej rozrywki, jak na przykład MacBook Pro i7, na którym możesz oglądać filmy na większym ekranie. Kilkurdzeniowy procesor zapewnia wyjątkową płynność oraz dynamikę obrazu, co z pewnością dla wielu osób ma ogromne znaczenie, podczas wybierania komputera.