MacBook Pro 13 M1

Service Pack Service Pack

MacBook Pro 13 M1 – poznaj nową linię notebooków

Podstawową nowością, jeśli chodzi o MacBook Pro 13 z nowej serii, jest nowy czip Apple M1. To właśnie on sprawia, że MacBook Pro i5 zostaje w tyle, jeśli chodzi o warunki techniczne.

rozwiń

zwiń

Procesor Apple M1 znacznie zwiększa wydajność MacBooka, sprawiając, że jeszcze lepiej nadaje się do pracy graficznej. 8-rdzeniowy procesor CPU został połączony z takim samym, jeśli chodzi o parametry, procesorem GPU. Dodatek stanowi 16-rdzeniowy procesor Neural Engine, który sprawia, że MacBook Pro M1 dzięki technologii samouczenia w czipie M1 jest w stanie zinterpretować naturalny język podczas dyktowania i rozróżnić takie dźwięki, jak śmiech czy aplauz.

Zobacz, co dają nowe technologie zastosowane w MacBook M1 13

Jakie efekty płyną z zastosowania nowych podzespołów? Przede wszystkim MackBook Pro M1 13 bardzo szybko wybudza się z trybu uśpienia i jest natychmiast gotowy do dalszej pracy. Możesz wgrać na niego liczne aplikacje, a on nadal będzie działał wydajnie i bardzo szybko. System operacyjny macOS jest bezpłatnie aktualizowany, dlatego możesz liczyć nie tylko na jego bezpieczeństwo, ale również stale polepszaną funkcjonalność.

Silnik Neural Engine sprawił, że urządzenie doskonale rozpoznaje Twoją mowę, twarze na zdjęciach i dopasowuje obraz do Twoich potrzeb. Wsparcie, ale i dodatkowa obsługa – tym właśnie jest nowy MacBook Pro M1. Cena urządzenia jest adekwatna do opcji, którą wybierzesz. Produkt występuje w kilku wersjach, dopasowanych zarówno dla osób często pracujących na notebooku, jak i tych, które parają się przede wszystkim zadaniami graficznymi i potrzebują do tego odpowiedniej strony technicznej sprzętu.

Dlaczego warto wybrać nowy MacBook Pro M1?

Nowy MacBook Pro M1 13" jeszcze lepiej będzie służył Ci w wolnym czasie, ale również podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Dłużej też utrzymasz go tylko na baterii, bez konieczności ładowania, co będzie przydatne np. w czasie podróży. Wysoka jakość mikrofonów, połączona ze świetną obsługą grafiki, daje Ci szansę na zabłyśnięcie podczas spotkań zawodowych w sieci. Apple MacBook Pro 13 M1 to również świetne urządzenie do pracy graficznej, a wszystko to za sprawą nowego procesora.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.