Sebastian Makowski

Sebastian Makowski
Specjalista ds. E-commerce

Marzyciel bujający głową w chmurach, który z różnym skutkiem próbuje stąpać twardo po ziemi tak, aby nie odlecieć w nieznane. Jak sam twierdzi „Urodzony, by osiągnąć sukces” Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie pogłębiał wiedzę na temat handlu - zwłaszcza e-commerce. Nie raz próbował nadrobić tydzień życia w zaledwie 24 godziny. Jego ulubioną grą jest gra słów, a pochłonięty pisaniem zazwyczaj nie czuje, że ciągle rymuje. Wielki zajawkowicz sportu, a zwłaszcza piłki nożnej, w której angielska Premier League nie ma przed nim żadnych tajemnic. Od lat kibicuje Manchesterowi United, z którym jak to w życiu i na boisku bywa, święcił wzloty i upadki. Jego największym lękiem jest bycie przeciętnym, dlatego stara się pisać nieprzeciętne teksty.

Tak jak bez sportowych emocji, tak i również bez muzyki, którą najczęściej doświadcza poprzez koncerty oraz festiwale nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Braki tego typu bodźców okazjonalnie uzupełnia dobrym filmem, serialem lub książką.

Oprócz wyżej wymienionych zainteresowań inspirują go podróże - a jedną z najlepszych, która ciągle trwa, jest podróż w świat nowych technologii, gdzie niezaprzeczalnie firma z logiem nadgryzionego jabłuszka wiedzie prym.